رهبری
پیام تبریک ریاست محترم مؤسسه به مناسبت سال نو

.به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی ابن یمین دکتر حمید وحید رئیس مؤسسه در پیامی فرا رسيدن عيد نوروز را تبريك گفت. متن پيام به شرح ذيل مي باشد

بسمه تعالی

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

آمدن بهار، هر سال نویدی دوباره است برای احیا و نو شدن؛ مژده ای از سوی زمین که به زیباترین رنگ ها و عطرها، خبر از زندگی دوباره می دهد.
ایرانیان هرسال با رسوم و آئین های ویژه به استقبال آمدن بهار می روند و با جشن گرفتن نوروز، به حیات طبیعت سلام می گویند.
بهار برای همه ما پیام آور زیبای معجزه امیدواری است و در پاسداشت این پیام الهی، ما مردم ایران از دیرباز، بهار را سرآغازی ساخته ایم برای پویایی و تلاش دوباره تا با انگیزه ای مضاعف، با اهدافی والاتر و نگاهی وسیع تر، انقلابی نو در قلوب و دیدگانمان رقم زنیم.
با تبریک این عید سعید باستانی به یکایک همکاران و دانشگاهیان ، امیدوارم در سال جدید، مردم ایران با سربلندی و کسب موفقیت های بیشتر، بیش از همیشه آرامش و شادکامی را تجربه کنند.
از تلاش های شبانه روزی مجموعه اساتید، کارکنان و دانشجویان مؤسسه آموزش عالی ابن یمین که توانستند در سال 98 که به شعار «سال رونق تولید» مزین بود، با عزم و اراده مثال زدنی، تنگناهای موجود را با موفقیت پشت سر نهاده و خدمت به خلق را با علاقه و دلسوزی به پیش برند، صمیمانه سپاسگزارم و از خداوند یکتای متعال می خواهم که تمامی بندگان خود را در این مسیر، یاری نموده و در سال 99 نیز بتوانیم به نحو شایسته ای در خدمتگزاری به مردم عزیز، سربلند باشیم.
در سالی که گذشت، دانشگاهیان همچون همیشه ثابت کردند که تسلیم کمبودها و مشکلات نشده و وجود دشواری ها، انگیزه ای مضاعف رقم زد برای همت متعالی تر ایرانیان در مسیر توسعه و خوداتکایی؛ در حوزه سلامت تمامی مجموعه با تکاپویی بیش از همیشه، کوشیدند تا تحریم های ناجوانمردانه، خللی در روند خدمت رسانی به مردم وارد نکند. با افتخار در همه واحدهای تابعه دانشگاه، خدمت شایسته به مردم را سرلوحه همت و تلاش خود قرار داده تا تسکینی بر آلام دردمندان و راهگشایی برای نیازهای مراجعان باشند.
امید است سال 99، بتواند برای مجموعه دانشگاهی سرآغازی نیکو برای پویایی و سرعت بخشیدن به چرخه خدمت گزاری باشد.

دکتر حمید وحید
رییس مؤسسه آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی ابن یمین

 

تمامی حقوق برای مؤسسه غیرانتفاعی ابن یمین محفوظ است.